FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2646217
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 00:36:49 |
| SCORE | 13660 |
|---|
| FPS | 227 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD RX 7900 GRE (MBA) 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-E3B - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 144 MHz - max: 1933 MHz |
|---|
| max power | 307 W |
|---|