FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646281
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:03:52 |
| SCORE | 16565 |
|---|
| FPS | 276 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F2 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 4 MHz - max: 1986 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|