FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646302
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:17:03 |
| SCORE | 8313 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E408 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 87 MHz - max: 1533 MHz |
|---|
| max power | 196 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 36 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|