
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646324
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:29:00 | | SCORE | 7804 |
|---|
| FPS | 130 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5414 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 141 MHz - max: 2024 MHz |
|---|
| max power | 312 W |
|---|
|