FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646329
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:31:21 |
| SCORE | 6266 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 Quicksilver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8710 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 777 MHz - max: 1866 MHz |
|---|
| max power | 252 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1002-13C0 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 98 W |
|---|