
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646347
FurMark (GL) Submitted by PringAKAOrg on May 17, 2026 @ 01:40:48 | | SCORE | 8307 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6710 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 45 MHz - max: 2492 MHz |
|---|
| max power | 201 W |
|---|
|