
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646366
FurMark (GL) Submitted by hain23r on May 17, 2026 @ 01:49:43 | | SCORE | 11729 |
|---|
| FPS | 195 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-636 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 127 MHz - max: 2500 MHz |
|---|
| max power | 236 W |
|---|
|