FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646374
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 01:54:10 |
| SCORE | 3588 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 3842-3287 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (274 W) |
|---|