FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646394
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 02:03:05 |
| SCORE | 21874 |
|---|
| FPS | 364 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 5080 AMP Extreme Infinity |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1762 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (366 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|