
|
FurMark(x32) 2.9.0.0 - score ID: 2646424
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 02:22:17 | | SCORE | 7427 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-4150 CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F07 - SUB: 19DA-1511 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|
|