FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646428
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 02:26:26 |
| SCORE | 4545 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 552.12 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F11 - SUB: 1028-8C5 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 552.12 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 976 MHz - max: 1200 MHz |
|---|
| max power | 91 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E98 - SUB: 1028-8C4 - REV: 2 |
|---|