FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646454
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 02:47:55 |
| SCORE | 3599 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11370H @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 1043-160C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 84 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 796 MHz - max: 826 MHz |
|---|
| max power | 67 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A49 - SUB: 1043-160C - REV: 1 |
|---|