
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646492
FurMark (GL) Submitted by Andr_Santos on May 17, 2026 @ 03:17:32 | | SCORE | 8949 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 1700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 10DE-153A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (220 W) |
|---|
|