
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646495
FurMark (GL) Submitted by diplomar on May 17, 2026 @ 03:19:14 | | SCORE | 3731 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 970/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800XT 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 970 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C2 - SUB: 1043-8508 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1114 MHz - max: 1165 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (191 W) |
|---|
|