
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2646502
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 03:22:27 | | SCORE | 17970 |
|---|
| FPS | 299 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2425 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 267 MHz - max: 2193 MHz |
|---|
| max power | 255 W |
|---|
|