FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646535
FurMark (GL) Submitted by wyatt on May 17, 2026 @ 03:40:50 |
| SCORE | 20209 |
|---|
| FPS | 335 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 24.12.1.241127 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen Threadripper 3970X 32-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.12.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1326 MHz - max: 2182 MHz |
|---|
| max power | 442 W |
|---|