FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646557
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 03:50:01 |
| SCORE | 2104 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.02 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1462-8C96 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1291 MHz - max: 1342 MHz |
|---|