FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646561
FurMark (GL) Submitted by invincible on May 17, 2026 @ 03:51:05 |
| SCORE | 7693 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8645HS w/ Radeon 760M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 17AA-3D35 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 2056 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 105 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 760M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 17AA-3D35 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 33 W |
|---|