FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646575
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:02:21 |
| SCORE | 26756 |
|---|
| FPS | 444 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 4090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-889C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (498 W) |
|---|