
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646583
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:09:06 | | SCORE | 6468 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 3842-6286 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1722 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 120 % TDP (258 W) |
|---|
|