
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646595
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:14:32 | | SCORE | 3732 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1060 6GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 461.09 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2696 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 17134 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B83 - SUB: 10DE-12D9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1519 MHz - max: 1722 MHz |
|---|
| max power | 71 % TDP |
|---|
|