FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646607
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:19:27 |
| SCORE | 3509 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 1462-8C94 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1633 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (124 W) |
|---|