FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2646610
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:19:59 |
| SCORE | 2093 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-8600 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19041 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C8C - SUB: 1558-651A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1216 MHz - max: 1494 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E92 - SUB: 1558-651A |
|---|