FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646631
FurMark (GL) Submitted by matcarfer on May 17, 2026 @ 04:30:10 |
| SCORE | 6016 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2503 - SUB: 196E-1375 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1432 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (170 W) |
|---|
| GPU1 | DisplayLink USB Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E9-430A - SUB: 37FC9-1006072 |
|---|