
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646647
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 04:34:57 | | SCORE | 1501 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 750/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 536.40 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2696 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1381 - SUB: 7377-0 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 536.40 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 1451 MHz - max: 1464 MHz |
|---|
| max power | 36 % TDP (72 W) |
|---|
|