
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646648
FurMark Knot (VK) Submitted by matcarfer on May 17, 2026 @ 04:36:06 | | SCORE | 1167 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10105 CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-4EC - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1742 MHz |
|---|
| max power | 146 W |
|---|
|