
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2646804
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 05:53:37 | | SCORE | 4060 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7500 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1569-F278 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (339 W) |
|---|
|