
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2646812
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 05:56:44 | | SCORE | 2696 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1043-8827 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (200 W) |
|---|
|