
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2646820
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 06:01:04 | | SCORE | 1803 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 7377-120B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.29 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP (211 W) |
|---|
|