
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2646975
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 07:26:38 | | SCORE | 5095 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-B36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 86 MHz - max: 1574 MHz |
|---|
| max power | 185 W |
|---|
|