FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647062
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 08:13:15 |
| SCORE | 4267 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-B36 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 18 MHz - max: 1516 MHz |
|---|
| max power | 162 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|