
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647115
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 08:39:26 | | SCORE | 6000 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2337 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2354 MHz |
|---|
| max power | 164 W |
|---|
|