FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647170
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:03:19 |
| SCORE | 8259 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 6800 XT Speedster Merc 319 Black 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 31 MHz - max: 2330 MHz |
|---|
| max power | 256 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-162 - SUB: 1458-D000 - REV: 9 |
|---|