
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2647180
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:08:58 | | SCORE | 3183 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 6700 XT Merc 319 Black 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6601 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 312 MHz - max: 2451 MHz |
|---|
| max power | 158 W |
|---|
|