FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647221
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:26:11 |
| SCORE | 8239 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 6800 XT Speedster Merc 319 Black 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2002 MHz |
|---|
| max power | 256 W |
|---|