FurMark ROG 2.9.0.0 - score ID: 2647234
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:30:14 | | SCORE | 13314 |
|---|
| FPS | 221 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1043-61D - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 268 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|
|