FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647306
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 09:56:30 |
| SCORE | 11061 |
|---|
| FPS | 184 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 6900 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1458-232C - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1879 MHz |
|---|
| max power | 248 W |
|---|