FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647321
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:01:38 |
| SCORE | 9273 |
|---|
| FPS | 154 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 7800 XT Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 148C-2427 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 48 MHz - max: 1981 MHz |
|---|
| max power | 267 W |
|---|