
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2647366
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:15:35 | | SCORE | 12445 |
|---|
| FPS | 206 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 148C-2414 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 32 MHz - max: 2059 MHz |
|---|
| max power | 303 W |
|---|
|