
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647378
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:20:54 | | SCORE | 14942 |
|---|
| FPS | 249 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7905 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 32 MHz - max: 2225 MHz |
|---|
| max power | 394 W |
|---|
|