
|
FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2647399
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:32:21 | | SCORE | 2524 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10105F CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-17C8 - SUB: 3842-4995 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1102 MHz - max: 1279 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (260 W) |
|---|
|