FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647410
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:34:37 |
| SCORE | 8150 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251031 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475F - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 32 MHz - max: 2078 MHz |
|---|
| max power | 247 W |
|---|