FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647413
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:35:02 |
| SCORE | 5533 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 148C-2409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2636 MHz |
|---|
| max power | 204 W |
|---|