FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647471
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 10:53:53 |
| SCORE | 12986 |
|---|
| FPS | 216 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 6800 XT Speedster Merc 319 Black 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 476 MHz - max: 2284 MHz |
|---|
| max power | 273 W |
|---|