
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647601
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 11:34:01 | | SCORE | 8288 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-493E - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 168 MHz - max: 2553 MHz |
|---|
| max power | 179 W |
|---|
|