FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647604
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 11:34:59 |
| SCORE | 11215 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RX 6800 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3951 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 45 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 46 MHz - max: 2009 MHz |
|---|
| max power | 288 W |
|---|