
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647646
FurMark (GL) Submitted by rx907_OC_Prime on May 17, 2026 @ 11:45:57 | | SCORE | 8042 |
|---|
| FPS | 133 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-618 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2431 MHz |
|---|
| max power | 255 W |
|---|
|