
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647762
FurMark (GL) Submitted by Tims on May 17, 2026 @ 12:20:07 | | SCORE | 4030 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6505 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 36 MHz - max: 1958 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|