FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647797
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:28:39 |
| SCORE | 5824 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1002-E36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 47 MHz - max: 2254 MHz |
|---|
| max power | 143 W |
|---|