
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2647805
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 12:29:47 | | SCORE | 11035 |
|---|
| FPS | 183 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.2.1.260205 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5412 - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2377 MHz |
|---|
| max power | 275 W |
|---|
|